Zachęty do odwiedzenia platformy edukacyjnej

Home Forums Grupy PZiI PZiI 2014 Zachęty do odwiedzenia platformy edukacyjnej

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Katarzyna Adamczyk-Rychlińska 1 year ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #414

  Zachęta do sięgnięcia po platformę.

  Studenci specjalności pedagogika informatyki i pedagogika zdolności prowadzą stronę internetową o nazwie platformapedagogazdolności.cba.pl. Na stronie może zalogować się każdy potencjalny użytkownik. Po założeniu konta może dodawać tam swoje treści, które będą wartościowe lub przydatne osobą, które korzystają z tej strony.
  Platformę pedagoga zdolności warto odwiedzać, ponieważ można znaleźć tam wiele ciekawych przykładów zadań na przykład z programowania informatycznego lub treningów twórczości. Na stronie można znaleźć wiele zachęt do lektur, które poruszają problematykę twórczości i zdolności. Są to pozycje wartościowe i godne polecenia, i przeczytania. W recenzjach i zachętach do książek, każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością sięgnie do niejednej pozycji.
  Na stronie internetowej można również prowadzić dyskusje na forum. Wymienić się opiniami na temat np. przeczytanych książek, przeprowadzonych zadań na zajęciach z uczniami. Na pewno można poruszyć wiele ciekawych tematów.
  Do odwiedzenia platformy edukacyjnej pedagoga zdolności zachęcam wszystkich. W szczególności studentów pedagogiki, psychologii i innych nauk społecznych, nauczycieli uczniów zdolnych (i nie tylko), rodziców i wszystkich tych, którzy pragną rozwijać zdolności nie tylko innych ale także i swoje. Zachęcam nie tylko do odwiedzania ale również do wzbogacania tego wspólnego dzieła.

  #417

  Jeżeli jesteś pedagogiem, psychologiem, rodzicem, inną osobą pracującą z uczniem/uczniami zdolnymi lub może sam jesteś uczniem zdolnym, serdecznie zapraszam Cię na Platformę edukacyjną Pedagogiki Zdolności. Znajdziesz na niej ciekawe pozycje książkowe, metody pracy z uczniem zdolnym oraz metody do rozwijania własnych zdolności z różnych dziedzin. Jeżeli wszedłeś na stronę przez przypadek to też nie szkodzi, gdyż kierowana jest do szerokiego grona odbiorców, dla których własny rozwój nie jest obojętny. Różnorodne zadania i łamigłówki na pewno będą ciekawą i rozwijającą rozrywką.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.